KOOL ON SULETUD!

13 Mar, 2020
kerti.pellmas@avw.ee 0

KOOL ON SULETUD!

Nagu te juba ilmselt kõik kuulnud olete, on alates esmaspäevast, 16. märtsist kõik koolid suletud! Seega ka meie kool! See on Haridus- ja Teadusministeeriumi otsus ning kehtib hetkel kaheks kuni 12. aprillini. Kuid tõenäoliselt on koolid suletud kuni maikuuni. Iga kahe nädala tagant hinnatakse olukorda uuesti.
 
Klassiõpetajad annavad täna lastele kaasa õppimise. Ning täiendavad neid ülesandeid vastavalt vajadusele. Kõik õppimisse puutuv suhtlemine käib läbi klassiõpetajate. Aidake palun siis oma lastel nende ülesannetega toime tulla ja toetage neid! Lapsed võtavad koolist täna kaasa kõik õppimiseks vajalikud vahendid!
 
Ning meeldetuletuseks veel: koolide sulgemine tähendab seda, et lapsed ongi kodus!!! Puhake siis koos oma lastega ja veetke nendega meeldivalt aega.
 
Edasi lükkuvad hetkel kõik plaanis olevad üritused! Ilmselt oleme sunnitud lükkama edasi ka avatud uste päeva, mis väga pikalt plaanitud 28. märtsile ja jääb praegu suletud aja sisse. Hetkel lükkuvad edasi kõik planeeritud üritused!