KLASSIÕPETAJAD

1. klass Laura Loikmann lauraloikmann@gmail.com
2. klass Katrin Mesilane katrin.mesilane@gmail.com
3. klass Virge Must virge.must@gmail.com
4.-5. klass Maret Meigo maret.meigo@gmail.com
6. klass
7. klass Annika Arro annika.arro@avw.ee
8. klass Kerti Pellmas kerti.pellmas@avw.ee
9. klass Tiina Nahkor tiinanahkor@gmail.com

Õppeaine

Õpetaja

Eesti keel, bioloogia, maalimine Riina Harma
Vene keel Reet Karula,
Maia-Reta Trampärk
Inglise keel Katrin Mesilane
Puutöö Margus Makke
Lasteringi juhendaja Ljudmilla Toom
Loodusained Annika Arro
Eurütmia Helvi Üprus
Ravieurütmia Katrin Napp
Kehaline kasvatus Heiko Kraubner
Kõnekujundus Annika Arro
Muusika Tiina Tinn
Ühiskonnaõpetus, ajalugu Maret Meigo
Religioon, voolimine Reet Karula
Käsitöö Elika Siim
Matemaatika Virge Sander

 

Kalender

<< Sep 2023 >>
MTWTFSS
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Tulevased üritused