Toeta meid

Meie pisikene kool ja lasteaed on juba üle 30 aasta tegutsenud looduskaunis Aruküla mõisas Tallinna lähistel. Oleme kogukond, kus kõik pered panustavad igapäevaselt sellesse, et kool ja lasteaed saaks toimida ja õitseda.

Me usume, et iga õpilane on ainulaadne ja väärib võimalust õppida keskkonnas, kus toetatakse tema individuaalseid andeid. Anname endast kõik, et saaksime pakkuda lastele kõige paremaid võimalusi. Kuid ideid ja unistusi on rohkem, kui alati endale lubada saame. Nii unistame näiteks ka oma majast ja kolmanda lasteaiarühma avamisest!

Väikekoolid on väärt hoidmist ja toetamist! Toeta meid, aita meie unistusi täide viia ja saa osaks Aruküla Vaba Waldorfkooli perest! Igal annetusel on kaal.

Soovid hakata meie sponsoriks?

Et tagada meie kooli jätkuv areng ja pakkuda parimat võimalikku haridust, otsime koostööpartnereid, kes saaksid olla meile toeks.

Oleme avatud erinevatele koostöövormidele, mis võivad hõlmata rahalist toetust, materiaalset tuge või muud ressursse, mis aitavad kaasa meie eesmärkide saavutamisele. Panustada on võimalik näiteks õppekäikudega erinevatesse asutustesse või loodusesse, õppematerjalidega, töötubadega jne. 

Sponsoreid kajastame kindlasti oma sotsiaalmeedias ja kodulehel. Sponsorite logosid saame näiteks tuua välja oma sündmuste plakatitel, koolimeenetel. Oleme avatud erinevatele lahendustele!

Küsimuste korral pöörduge julgelt meie poole kool@avw.ee või +372 512 2603!

MTÜ Aruküla Vabakooli Selts on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute
nimekirja, mis tähendab, et iga annetaja saab meile annetades tagasi tulumaksu! Sellepärast palume selgitusse lisada kohe ka annetaja isikukoodi.

a/a LHV: EE677700771009806628

MTÜ Aruküla Vabakooli Selts