Tule kontserdile ja KASVAME KOOS!


Meil on suur rõõm kutsuda veel õppeaasta lõpetuseks kõiki endale külla! 8. juunil toimub meie hoovis lõbus heategevuskontsert. Esineb üle Eesti tuntud perebänd Lolala, avatud on kohvik ning saab tutvuda ka meie uute koolimeenetega! Kogu sündmuse tulu aitab meil luua nii koolile kui lasteaiale lisaruume!


𝐀𝐫𝐮𝐤ü𝐥𝐚 𝐕𝐚𝐛𝐚 𝐖𝐚𝐥𝐝𝐨𝐫𝐟𝐤𝐨𝐨𝐥 on tegutsenud Aruküla mõisas juba 1992. aastast alates ning lasteaed tähistas sel talvel oma 30. sünnipäeva! Lasteaed tahaks väga avada kolmandat rühma ja kool vajaks ka paari klassiruumi juurde, et oleks veelgi mõnusam õppetööd teha. Nii olemegi pannud pead kokku ja leidnud võimaluse, et see kõik ellu viia. Aga et koos on kasvamine lihtsam, otsustasimegi kutsuda teid appi ja pakkuda tänutäheks kõigile üks vahva õhtupoolik meie juures!

𝐋𝐨𝐥𝐚𝐥𝐚 on Anna Kuchinsky ja Arian Levini pere südameprojekt, mis sai alguse detsembris 2019, kui nende esimene laps oli vaid 6-kuune. Kuigi Lola sündis laulja-lauluõpetaja ja helilooja perre, oli värskete vanemate lastelaulude repertuaar peaaegu olematu. Kuna oskuste ja kogemuste pagas oli piisav, otsustati laulud lapsele hoopis ise kirjutada. Tundus, et nõudlus uute lastelaulude järgi võib olla ka teistel vanematel, nii et loodud laule jagati ka YouTube’s. Siit saigi alguse Lolala teekond!

Tänaseks on Lolala õpetlikud laulud palavalt armastatud väikelaste seas ja neid on interneti avarustel kokku kuulatud üle 25 miljoni korra!


🎵  Lolala muusikaga saab tutvuda siin.


𝐏𝐢𝐥𝐞𝐭𝐢𝐝:
Sooduspilet 10€ (Lapsed vanuses 1-16 aastat)
Tavapilet 15€
Toetajapilet 25€
Suurtoetajapilet 40€

𝐊𝐨𝐧𝐭𝐬𝐞𝐫𝐝𝐢 𝐩𝐢𝐥𝐞𝐭𝐢𝐝 𝐨𝐧 𝐬𝐚𝐚𝐝𝐚𝐯𝐚𝐥 𝐅𝐢𝐞𝐧𝐭𝐚𝐬 𝐣𝐚 𝐤𝐨𝐧𝐭𝐬𝐞𝐫𝐝𝐢𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐥 𝐤𝐨𝐡𝐚𝐩𝐞𝐚𝐥!

🎉𝐊𝐨𝐡𝐭𝐮𝐦𝐢𝐬𝐞𝐧𝐢 𝟖. 𝐣𝐮𝐮𝐧𝐢𝐥 𝐤𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟔.𝟎𝟎 𝐀𝐫𝐮𝐤ü𝐥𝐚 𝐦õ𝐢𝐬𝐚𝐬! 🎉